Chodby na mieru

Už roky vyrábame nábytok a nábytok na mieru do každej miestnosti vo vašej domácnosti. Vďaka nám vaše chodby môžu získať nový rozmer využitia. Drevo spracovávame ručne s vášňou a kompetentnosťou, počnúc návrhom alebo spolu s vami naplánujeme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Máme radi aktuálne informácie o nových materiáloch a neustále sa vyvíjajúcich výrobných technikách. Vytvárame všetko, čo „ready-made trh“ neponúka, garantujeme vysokú kvalitu, prispôsobenie a konkurencieschopné ceny. Vďaka našim produktom budete môcť vylepšiť a využiť každý kút vášho domova alebo kancelárie. Náš nábytok je vyrobený tak, aby vydržal! 

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.