Kancelársky nábytok na mieru

Od návrhu priestoru a zariadenia až po montáž a kompletné nastavenie.  Náš tím je pripravený vyrobiť nábytok a steny do kancelárií a pracovísk úplne na mieru podľa smerníc a potrieb zákazníkov. Vďaka skúsenostiam našich profesionálov a našich remeselníkov sme schopní ponúknuť funkčnú, praktickú, vybavenú a predovšetkým kvalitnú kanceláriu na mieru. Od šatníkových skríň po steny, od stolov po dekorácie, od konštrukcií po krycie stĺpy a steny až po kabínky a rokovacie stoly. Odporúča sa najmä pre tých, ktorí si musia zariadiť kanceláriu s estetickým vplyvom, ktorá zaujme verejnosť a pritiahne zákazníkov. Ale aj tým, ktorí si musia zorganizovať multifunkčný, praktický a super vybavený priestor.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.