Návrhy a vizualizácie

Navrhujeme interiéry  so zvláštnym dôrazom na detail. Pevne veríme, že každý dom je odrazom tých, ktorí v ňom žijú, a musí byť vyrobený na mieru s jedinečnými funkčnými, estetickými a emocionálnymi vlastnosťami. Často je ťažké vyjadriť slovami, čo má človek na mysli. Pomáhame ľuďom realizovať ich vízie, najskôr si predstaviť svoj domov a až potom ho realizovať. Ponúkame personalizované poradenské služby spojené s očakávaniami každého klienta. Naším cieľom je pomôcť ľuďom mať ich vysnívaný domov.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.