Stoly a stolíky na mieru

V dnešnej uponáhľanej dobe plnej povinností a stresu nemáme čas nielen na svoje koníčky, ale ani na obyčajný odpočinok. Na čo by sme ale nikdy nemali zabudnúť je stretávať sa so svojou rodinou a priateľmi. A kde inde ako všetci spolu za jedným stolom? Či už sa jedná o stôl jedálenský alebo konferenčný, máme pre vás riešenia, ktoré rozhodne nebudú kompromisom. U nás sa vy sami rozhodnete ako bude váš nový stôl alebo stolík vyzerať. A nielen to. Okrem rozmerov, tvaru a materiálu, ktoré si sami vyberiete vám na vaše želanie doprajeme aj rôzne vymoženosti ako napríklad šikovný odkladací priestor. Ak túžite po netradičnom a atypickom dizajne, tak aj takúto túžbu vám radi splníme. Pretože nábytok od nás nie je namieru iba vašej domácnosti, ale aj vašim prianiam.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.