Spálne na mieru

Dobrý a kvalitný spánok je najdôležitejším predpokladom úspešného dňa a preto je veľmi dôležité aby ste sa vo svojej spálni cítili príjemne a bezpečne. S nami sa nemusíte obávať, či je vaša spálňa dostatočne veľká. My sa výziev nebojíme a garantujeme, že vám prinesieme štýlový dizajn a kreatívne riešenia do akéhokoľvek priestoru. Vieme, že najdôležitejšie sú vaše predstavy dokonalej spálne a preto budete od prvého náčrtu až po posledný detail súčasťou celého návrhárskeho procesu. Akúkoľvek požiadavku alebo želanie vám s radosťou splníme a taktiež ochotne poradíme s akoukoľvek dilemou, pretože s nami nič nie je nemožné.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.