šatníky na mieru

Šatníková skriňa je ideálna, ak radi ukladáte svoje osobné veci starostlivo a funkčne, čo vám umožní vždy nájsť kus oblečenia, ktorý hľadáte a ušetríte tak drahocenný čas. Ponúkame riešenia, ktoré sú schopné uspokojiť každý typ potreby, či už máte k dispozícii veľké priestory, alebo sa potrebujete uchýliť ku štipke kreativity a vynaliezavosti, aby ste čo najlepšie využili malý priestor. So správnymi riešeniami môže byť akýkoľvek priestor premenený a usporiadaný tak, aby vám poskytol všetko pohodlie, ktoré môže šatníková skriňa ponúknuť. S dizajnom na mieru si môžete vytvoriť šatník tak, ako ste si ho vždy predstavovali, od konštrukcie až po povrchové úpravy, pričom kúsok po kúsku vytvoríte priestor v súlade s vašou osobnosťou a s vašimi organizačnými potrebami.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.