Vstavané skrine na mieru

Omrzeli vás už nevkusné skrine z obchodných domov, ktoré nielen že majú od kvality veľmi ďaleko, ale navyše ich môžete vidieť v každej druhej domácnosti? My vám prinášame originálne riešenie, ktoré uspokojí všetky vaše túžby a predstavy. Ponúkame vám skrine na mieru, ktoré pre vás vyrobíme presne podľa vášho vkusu, potrieb a dispozičných možností. U nás si vyberáte z veľkého množstva materiálov, farieb a samozrejme si s našimi dizajnérmi sami zvolíte ako bude skriňa vyzerať nie len z vonka, ale aj z vnútra, pretože okrem originálneho dizajnu vám doprajeme aj funkčnosť vyrobenú presne pre vás na mieru.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.