Kompletné realizácie interiérov

Vyrábame interiérové ​​vybavenie na mieru a premieňame vaše nápady na projekty navrhnuté tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim funkčným a priestorovým potrebám. Realizujeme interiéry na kľúč. Veľmi nám záleží na návrhu, snažíme sa splniť vaše priania prostredníctvom pozornosti k detailu a hľadaniu najvhodnejších riešení zariaďovania pre vaše potreby a vkus. Dokážeme s vkusom a eleganciou prispôsobiť každú izbu vášho domova: navrhujeme a vyrábame kompletné vybavenie obývacích a spacích priestorov, kuchyne na mieru, nábytok a doplnky pre obývačky, spálne a detské izby.

 

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.