Postele na mieru

Dobrý spánok je mimoriadne dôležitý pre život. Koľkokrát ste sa zobudili a mali pocit, že ste sa dostatočne nevyspali. Všetko závisí od pohodlia vašej postele a nie je to len otázka matraca. V skutočnosti na trhu nájdete mnoho rôznych typov konštrukcií, no nie každý z nás má rovnaké nároky na oddych. Bez ohľadu na to, ako dlho potrebujete spať, jedným zo spôsobov, ako zabezpečiť zdravý spánok, je vybrať si posteľ na mieru. Vyrobenú podľa vašich potrieb, aby vás každý večer privítal tým najlepším možným spôsobom a umožnil vám ísť do nového dňa so správnou energiou. Začnite už teraz premýšľať o tom, ako bude vyzerať vaša vysnívaná posteľ.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.