Kuchyne na mieru

Kuchyňa je dušou domu. Projektovanie a realizácia tohto domáceho prostredia je zásah, ktorý si vyžaduje pozornosť k detailu, funkčnosti a dizajnu. Kvalita materiálov a nábytku na mieru je kľúčová pre dosiahnutie výnimočných výsledkov.  Kuchyňa na mieru má za úlohu vytvoriť priestor, v ktorom sa dá ľahko pohybovať, bez pocitu stiesnenosti. Kuchyňa na mieru nás vždy viedla k premýšľaniu o kvalitných remeselných riešeniach. Ak je dostupný priestor úzky, je lepšie ho naplno využiť výberom personalizovanej kuchyne, aby ste sa vyhli situácii nadmerných ťažkostí s pohybom. Ak je priestor veľký, je možné zvoliť si kuchyňu na mieru s väčšou voľnosťou a vymyslieť rôzne návrhy bývania aj s ostrovčekom alebo polostrovom pre väčšiu prevádzkovú univerzálnosť.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.