Predsiene na mieru

Vložíte kľúč do zámku a otvoríte dvere pre hostí. Ich prvý pocit pochádza z privítania pri vchode. Z tohto dôvodu je pri navrhovaní vchodového nábytku na mieru veľmi dôležité okamžite sprostredkovať príjemné pocity poriadku, funkčnosti a originality. Vchod je miestom mnohých malých každodenných rituálov, ktoré si vyžadujú praktickosť: kam môžeme položiť kľúče, zavesiť kabáty hostí, či uložiť topánky a papuče? Dobre premyslený vchod zlepšuje začiatok dňa a je tou najlepšou vizitkou pre všetkých, ktorí prekročia prah nášho domova. Vstupné priestory sú tiež miestom, kde sa môžu nachádzať rozdielne prvky nábytku, ktoré okamžite dodávajú úroveň priestoru: ozdoby, zrkadlá, predmety usporiadané s koordinovanou logikou.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.