Detské izby na mieru

Sledujte, ako sa vaše deti menia deň čo deň: viditeľne rastú a to, čo potrebujú dnes, už zajtra nemusí byť potrebné. Je tu však jedna vec, ktorá sa časom nikdy nezmení: pocit bezpečia a pokoja, ktorý cítia medzi stenami vášho domova. Najmä v ich izbe. Miestnosti, v ktorej môžu od útleho veku nájsť celý svoj svet: najprv plný hier a fantastických malých dobrodružstiev, potom štúdia, rozhovorov a zábavy s priateľmi. Nemyslite si, že veľkosť miestnosti je problém, práve naopak. Vieme vytvoriť množstvo inteligentných riešení ako sú podkrovné či výsuvné postele, vstavané skrine či obojstranné panely, ktoré deti a tínedžerov vždy nadchnú a dajú vám istotu, že detská izba môže „rásť“ s nimi.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.