Obývacie izby na mieru

Vaša obývačka je nepochybne jedným z prostredí, kde sa v domácnosti nachádzate najčastejšie. Je to miesto, kde sa večer stretnete s rodinou po dlhom dni mimo domova a miesto, kde vítate svojich hostí. Venovať sa výberu nábytku je dôležité, pretože musí vyjadrovať váš spôsob bytia, mať línie, ktoré sa vám najviac páčia, a farby, ktoré máte radi. Estetika však nie je všetko. Je dôležité obývačku usporiadať najlepším možným spôsobom, aby ste čo najlepšie využili všetok priestor, ktorý máte k dispozícii. Dajte si vyrobiť si nábytok na mieru a budete mať ad hoc usporiadanie nábytku na relax pred televízorom, počúvanie hudby zo stereo systému, prácu na počítači ale aj na odkladanie vecí.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.