O nás

Zákazník na prvom mieste

Drevo spracovávame ručne s vášňou a kompetentnosťou, počnúc návrhom alebo spolu s vami naplánujeme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Máme radi aktuálne informácie o nových materiáloch a neustále sa vyvíjajúcich výrobných technikách. Vytvárame všetko, čo „ready-made trh“ neponúka, garantujeme vysokú kvalitu, prispôsobenie a konkurencieschopné ceny. Vďaka našim produktom budete môcť vylepšiť a využiť každý kút vášho domova alebo kancelárie. Náš nábytok je vyrobený tak, aby vydržal! Špecializujeme sa hlavne na výrobu z dekorov. V priebehu rokov sme sa s fantáziou a láskou k práci pretransformovali z malej remeselníckej dielne na profesionálov, ktorí sa neboja aj veľkých výziev. Našou filozofiou je priniesť za dostupnú cenu precízne riešenia zamerané na detail. Snažíme sa byť dostupní pre každého. Nech za nami prídete s akýmkoľvek rozpočtom, isto pre vás nájdeme vyhovujúce riešenie. Našou hlavnou oblasťou pôsobenia je Žilinský kraj, ale už sme realizovali mnohé projekty aj v zahraničí. 🙂

Napísali o nás

>> Kuchynský interiér, usporiadanie kuchyne

Ako pracujeme?

1. Konzultácia a zameranie priestoru

Je dôležité mať plán. Na konzultácii pozorne načúvame vašim prianiam a ponúkame riešenia ako ich uskutočniť. Zároveň dôkladne zameriame priestor pre konkrétne predstavy.

2. Vypracovanie cenovej ponuky

Vy určujete rozpočet, my navrhujeme riešenia.  Záleží nám na tom, aby cenová ponuka bola vypracovaná férovo, transparentne a zrozumiteľne.  U nás presne viete za čo platíte.  

3. výroba nábytku na mieru

Zákazku zhotovíme precízne a v maximálnej možnej kvalite za čo najkratší čas. Každý kus nábytku z našej dielne je našou vizitkou, aj preto nám záleží, aby vynikal svojou jedinečnosťou.

4. Doprava, montáž a odovzdanie zákazky

Nemusíte mať žiadne obavy, o všetko sa postaráme my. Či už ide o bezpečnú dopravu alebo o odbornú montáž. Od prvotnej konzultácie, až po odovzdanie, všetko je v našich rukách.