Komody na mieru

Navrhujeme a vyrábame všetky druhy komôd. Vyrobené na milimeter presne, na čas a za priaznivú cenu. Naše zásuvkové jednotky sú odolné a vysoko prispôsobiteľné, lakované, alebo s povrchovou úpravou na požiadanie. Komoda môže byť nízka, vysoká, moderná alebo klasická, pretože ako všetky nami vyrábané produkty sa rodí v precíznom dizajne.
Komoda môže byť malým kusom nábytku alebo nosným prvkom plochy, integrovateľným modulom alebo nábytkom ktorý dodá vášmu televízoru, vašim obľúbeným suvenírom nádych dizajnu. Kus nábytku, ktorý sa stane nepostrádateľným pre uloženie vašich dokumentov, fotografií alebo objemnejších predmetov vyžadujúcich poriadok.
Určite si rozmer, ktorý vám najviac vyhovuje, vypočítajte si koľko zásuviek potrebujete a o zvyšok sa postaráme my.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.