Kúpeľňový nábytok na mieru

Vaša kúpeľňa je jednou z najdôležitejších miestností vo vašej domácnosti. Je to priestor, kde sa o seba každý deň staráte. Aby ste ho zažili čo najlepšie, preto musí byť funkčný a zároveň príjemný. Všetko musí byť na správnom mieste bez zabúdania na estetiku. Predstavte si dekoráciu vašej ideálnej kúpeľne. Máte radi modernejší, dizajnový štýl, pretože vám dáva pocit poriadku a čistoty? Alebo dávate prednosť niečomu teplejšiemu a prívetivejšiemu, možno v mierne retro štýle? S kúpeľňovým nábytkom na mieru máte toto všetko, ale aj oveľa viac. Neprispôsobujte sa tomu, čo nájdete, ale prispôsobte nábytok svojej kúpeľne svojim želaniam a vytvorte pre vás dokonalé prostredie.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.