Iný nábytok na mieru

Naše výrobky sú exkluzívne a vyrobené s vášňou a zmyslom pre detail.  Sme pripravení vyrobiť pre vás akýkoľvek nábytok podľa vašich potrieb.  Rôzne drevené výrobky na mieru v rôznych štýloch a veľkostiach, presne tak, ako ich chcete! Sme remeselné stolárstvo, ktoré vyrába kvalitné drevené výrobky na mieru, vyrobené s manuálnou zručnosťou stolárov, ktorí strážia tajomstvá remeselných dielní. Preferujeme prírodné materiály a vodou riediteľné farby. Zákazníkovi ponúkame, citeľné hodnoty v materiáloch a v kvalite produktu. Kvalita materiálu, remeselná zručnosť a skúsenosti sa pre nás spájajú s ďalšími základnými hodnotami: bezpečnosť, spoľahlivosť v priebehu času, absencia škodlivosti, farebná stálosť. Zaručujeme vynikajúcu výrobu prostredníctvom kontrolovanej výrobnej metódy.

Kvalitné materiály a komponenty

Ak chcete dosahovať výnimočné výsledky, je potrebné sa obklopiť tými najlepšími. Preto pracujeme s overenými značkami na trhu a používame len najkvalitnejšie materiály.

Zameranie večer aj počas víkendu

Rozumieme tomu, aký je váš čas vzácny a ako ťažko je celý deň ostať doma a čakať na zameranie. Túžime vám výjsť maximálne v ústrety a preto je možné zameranie večer alebo cez víkend.

2- ročná záruka na vyrobený nábytok

Za kvalitou našich výrobkov si rozhodne stojíme. Samozrejmosťou je dvojročná záruka počas ktorej vám bez zbytočných slov vyriešime reklamáciu v čo najkratšom možnom čase.

Dodanie podĽa dohodnutého termínu

Dodržanie sľubov je pre nás absolútne kľúčové. Keď sa raz na niečom dohodneme, musí to platiť. Vieme, že s nábytkom máte plány a potrebujete ho v dohodnutom čase.